Jmenuji se Zarah z Gipova, jsem chodský pes a narodila jsem se v sobotu 13. 5. 2017 a jsem prý ,,nejhodnější“ štěně z vrhu. Mám 4 sestřičky a 2 brášky, bohužel můj třetí bráška ,,odešel za Duhový most“.

 

Moje maminka je Vendeta z Gipova a tatínek Áron z Jamenských Valíků.

Moje panička mě chtěla ještě dlouho předtím, než jsem se narodila, prý si mě vytipovala podle krycího listu. Hledala holčičku, která by měla oba rodiče testované na DM (degenerativní myelopatii) s výsledkem negativní a abych měla v předcích fenku se jménem Arka Bohemia Discus, která byla babičkou Rexe, prvního choďáčka, kterého moji lidé měli a také abych se mohla stát partnerkou Athose z Hájenska, až vyrostu a jestli projdu dlouhou cestou k uchovnění.

REX                                                                        ATHOS Z HÁJENSKA     

 

 

Moji pánečci vybírali mé jméno ze čtyř možností a už den po mém narození mi vybrali jméno Zarah. Mě si vybírali ze tří holčiček, dvě sestřičky už měly své pánečky přidělené.

Přijeli si mě vybrat 17. 6. 2017, předběžně už věděli, že to budu já, moc jsem se jim líbila na fotkách a také jsem měla béžovou stužku, jako Athosek, když si ho byli pánečci vybírat.

malý Athosek

7. 7. 2017 jsem odjela do svého nového domova.

Kromě mých třech lidí mám tetu Lyru a mého Athose :-).

Teď mě čeká hodně práce, musím se naučit spoustu věcí a vyrůst ve zdravou psí slečnu, tak mi držte palce!